Proběhlá akce: Alumni Lean in s Irenou Prášilovou

Dnes je mezinárodní den žen. Ideální den na to si shrnout proběhlou každoroční BLF akci pro ženy, která se konala 26. února.

Členky z našeho programu Lean In se  sešly ve společnosti D.A.S., kde se akce pravidelně koná každý měsíc.

Únorovým hostem byl pro tento rok Irena Prášilová, která je na pozici Business Operation Director ve společnosti Merck Sharp&Dohme.

Inspirující žena, která  vystudovala stavební fakultu ČVUT a má mnohaleté zkušenosti z poradenství. Dlouhodobě působila ve společnosti Accenture a posledních pár let pracuje ve společnosti MSD, pro kterou pomáhala vytvořit v Praze IT Hub. Byla to pro ni velmi dynamická zkušenost, podobná založení firmy. Je členkou vedení společnosti, kde je velmi mužské prostředí.

Její dlouholeté pracovní zkušenosti ji přivedly k poznání, že by se o ně měla podělit s ostatními, a to zvlášť se ženami. Pomáhání navzájem mezi ženami je podle Ireny naprosto klíčové. Ženy by měly vždy pomáhat ostatním ženám v jejich kariéře, stejně jako to dělají muži mezi sebou. Akce proběhla moderovanou diskuzí s Petrou Janíčkovou a hlavní téma bylo jak najít správnou rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

BLF:

Věříme, že ženy mají unikátní roli v tvorbě hodnotově ukotvené společnosti a rozvoji české společnosti. Rozhodli jsme se proto v projektu Lean In propojit dámy, které jsou hybatelkami pozitivních změn.

Na následujícím odkazu najdete více informací jak se stát členem úspěšného programu https://blf.cz/lean-in-program/.

Oznámení o souborech cookie ve WordPressu od Real Cookie Banneru