Leden 2024 v Business Leaders Foru

Nový rok začal novými programy. V lednu odstartovaly dokonce dva.

První je Lean In Senior, v rámci kterého se bude každý měsíc potkávat skupinka devíti žen po dobu deseti měsíců. Jsou z různých firem, ale všechny jsou na vedoucí pozici. Společně si naplánují své rozvojové cíle, na kterých budou pracovat.

Druhým programem, který začal, je Sustainability Shadowing. V rámci něj se už podruhé propojí 6 dvojic – manažerů udržitelnosti z různých firem. Za pomoci našich materiálů se budou potkávat až do dubna a společně se do hloubky bavit o tom, jak se řeší udržitelnost v jiné firmě. V rámci programu je také naplánovaný jeden společný seminář na míru.

V lednu také pokračoval program Lean In Middle. V letošním roce máme dokonce dvě skupinky Lean In Middle.

Na konci měsíce jsme se také spojili se zástupci Škoda Auto Vysoká škola a povídali si o možnostech spolupráce mezi soukromým a akademickým sektorem. Se ŠAVŠ toho chystáme víc, moc se těšíme, až to budeme moct prozradit.

Do konce ledna jste také měli možnost poslat nominaci na Czech Sustainability Leader Award. Teď je řada na nás – na základě stanovených KPIs vybereme společně s partnery 5 finalistů. O vítězi pak budete rozhodovat zase vy. Dáme vám včas vědět. ?

A co se dělo uvnitř týmu? Jednu poradu jsme věnovali plánování dalšího ročníku konference ESG Leadership a myslím, že se máte na co těšit. Pracujeme také na novém projektu, který se bude týkat duševního zdraví zaměstnanců a také na projektu v rámci Erasmus+ se zahraničními partnery.

 

Oznámení o souborech cookie ve WordPressu od Real Cookie Banneru