Děkujeme za podporu a spolupráci v roce 2023

Milí přátelé Business Leaders Fora,

Děkujeme vám za spolupráci a podporu v roce 2023.

Kdybychom měli zvolit slovo roku 2023 pro BLF, byla by to právě spolupráce. Skloňovali jsme toto slovo ve všech pádech. Často mluvíme o tom, že pro překonání všech globálních krizí, kterým čelíme, je nutná vzájemná spolupráce firem a také všech sektorů. Chceme jít příkladem, proto jsme letos oslovili několik dalších platforem a pořadatelů konferencí s ESG tématikou a jsme rádi, že mnoho z nich reagovalo pozitivně a spolupráce už probíhá, nebo nás čeká.

V rámci programu Lean In tento rok úspěšně skončily 2 kruhy, jeden na úrovni Lean In Middle a jeden Lean In Senior pro ženy na vedoucích pozicích. Přivítali jsme v programu také několik inspirativních hostek v čele s Renatou Mrázovou, ambasadorkou programu, Ayeshou Rekhi, kanadskou velvyslankyní, která nás přivítala přímo na Kanadské ambasádě, nebo Hanou de Goeij.

Uspořádali jsme také krásné setkání absolventek programu, kterých je už přes 200, s povídám s Taťánu Kuchařovou a Adélou Havlovou.

V rámci 6. ročníku konference ESG leadership jsme pro vás opět připravili celodenní program s inspirativními firemními lídry jako řečníky a také s interaktivními Mastermind kulatými stoly. Vyhlásili jsme také novinku, a to ocenění Czech Sustainability Leader Award. Ocenění je určeno jednotlivcům, firemním lídrům, kteří úspěšně spojují byznysové cíle s péčí o planetu.

Uspořádali jsme další pravidelné setkání CEOs a členů boardů. Velvyslanec Matt Field nás přivítal na Britské ambasádě, kde probíhala zajímavá debata o strategickém řízení udržitelnosti.

V rámci prvního ročníku projektu Sustainability Shadowing jsme propojili 3 dvojice firemních expertů na ESG z různých firem, kteří se vzájemně stínovali. Víc si o jejich zkušenosti můžete poslechnout třeba v tomto podcastu.

Na začátku každého roku už třetím rokem vydáváme report Udržitelné Česko. Je to sborník příkladů dobré praxe od našich partnerů a členů. Doporučujeme se do něj začíst pro inspiraci a nové nápady.

A v neposlední řadě jsme uspořádali 6 vzdělávacích setkání na různá témata, např. CSRD, spolupráce firem s městy a veřejným sektorem, nefinanční reporting, value chain, well-being nebo diverzita.

Naše paní ředitelka Michala Stachová také vyrazila na setkání CSR Europe do Bruselu, kam přizvala zástupkyni ČEZu Katku Bohuslavovou.

Děkujeme také novým firmám, které rozšířily členskou základnu BLF, těšíme se na spolupráci.

Děkujeme také všem, kteří si s námi přišli připít na další úspěšný rok na naše vánoční setkání členů a partnerů. Těšíme se, jaké nové příležitosti společně s vámi v tom dalším roce odhalíme.

Krásný nový rok.

Tým BLF

          
                                     

 

Oznámení o souborech cookie ve WordPressu od Real Cookie Banneru