Ohlédnutí za rokem 2020 – dopis pro členy BLF

Vážení členové Business Leaders Forum,

dovolte mi krátce se ohlédnout za uplynulým rokem a zhodnotit, co vše jsme vám nabídli.

I letos jsme pokračovali v organizovaní našich akcí a nabídli vám cenné rady odborníků a příklady z praxe. Celkem na našich CSR klubech a diskusních stolech promluvilo 11 významných osobností z řad expertů i firemních zástupců z čech i ze zahraničí. Pokryly jsme tato témata: firemní udržitelnost jako byznys case, ekologie ve firmě, vodní hospodářství, snižování emisí, diverzita, angažovanost zaměstnanců v CSR projektech a  interní i externí komunikace dobra.

Uspořádali jsme pro vás již 3. ročník prestižní konference Leadership & CSR. Ve dvou panelech promluvilo 7 významných top manažerů a firemních CSR odborníků, celou konferenci uvedl velvyslanec spojených států v ČR. Všechna vystoupení najdete na nové stránce konference, kterou jsme pro vás připravili. Zveřejnili jsme rovněž výsledky rozšířeného výzkumu na téma lídr a CSR, najdete je v nové e-brožuře konference s  dalšími informacemi k CSR strategii a zmiňovaným projektům. Aktuálně pro vás připravujeme další ročník konference a vy, naši členové, ho opět můžete vytvářet spolu s námi.

Představili jsme vám novou online nabídku služeb, které můžete využít i v době home office. S některými z vás jsme se setkali při odborných konzultacích, jiné zase oslovili  naše tematické workshopy. Součástí nabídky je i poskytnutí přehledů CSR trendů či  legislativy, zpracování nefinančního reportu, zaškolení vašeho nového CSR manažera, nebo vyhodnocení úspěšnosti vašich projektů.

V září jsme zahájili rozvojový program pro ženy z byznysu Lean In, kam jste mohli zapsat své manažerky. Dámy letošního ročníku se setkávají jednou měsíčně ve dvou skupinách: pro ředitelky a členky představenstev a pro ženy ze středního managementu.

V roce 2020 se nám také podařilo poskytnout 3 mladým nadšencům pro CSR a udržitelnost odbornou stáž v našem spolku.

Věřím, že si i v roce 2021 Business Leaders Forum zachová statut prestižní instituce, která svým působením a prostřednictvím svých odpovědných členů, pozitivně ovlivňuje  český trh.

Děkuji vám za spolupráci a přeji mnoho sil pro boj za udržitelnější svět i v novém roce!

Tereza Koucká, ředitelka Business Leaders Forum

Oznámení o souborech cookie ve WordPressu od Real Cookie Banneru