Rok 2021 očima ředitelky BLF Terezy Koucké

Vážení příznivci Business Leaders Forum,

Ráda bych Vám poděkovala za vaši aktivitu v uplynulém roce. Sdíleli jste příklady z praxe udržitelných a odpovědných projektů ve vašich firmách, zúčastnili jste se mnoha akcí, které jsme uspořádali, ať už byli online, nebo prezenční. Atmosféra té nejprestižnější, konference Leadership & CSR, byla zodpovědným přístupem k byznysu přímo nabitá a neopakovatelná. A děkuji především vám, našim členům, se kterými jsme v roce 2021 spolupracovali různými způsoby: komentovali jsme vaše reporty, konzultovali vaše skvělé projekty, které jsme poté podpořili komunikací na našich kanálech, a také jste spolu s námi utvářeli report Udržitelné Česko 2021, kde může kdokoliv se zájmem o udržitelnost nalézt řadu příkladů, jak na to.

Osobně hodnotím rok 2021 velmi pozitivně. Připojili se k nám noví členové – velcí hráči i menší podniky, u kterých vnímám v poslední době velký zájem uchopit udržitelnost více strategicky. Podařilo se nám rozšířit členskou nabídku o další výhody. Do programu Lean In se přihlásil rekordní počet manažerek. A 4. ročník konference, kterou jsme přenesli do unikátních prostor Černínského paláce a rozšířili o nový panel ambasadorů, měl u vás velký úspěch. Také setkání top manažerů na ambasádě Spojeného království přineslo své ovoce a bude mít letos návazné kroky v podobě společného manifestu. Rovněž se nám daří udržitelný přístup k byznysu lépe propagovat, a tak je o nás více slyšet a můžete si přečíst článek, nebo naše vyjádření k tématu v médiích. A na našich setkáních jsme se věnovali aktuálním tématům od vlivu pandemie Covid-19 na udržitelnost až po novou taxonomii.

I v roce 2022 zůstávají našimi prioritami odpovědný leadership a udržitelnost v praxi (Business Case udržitelnosti). Chceme inspirovat, vzdělávat a propojovat. Můžete se těšit na naše tradiční aktivity (BLF kluby, Lean In) a představíme také řadu novinek. Například 5. ročník konference ponese název “ESG Leadership” a společně s ním oslavíme letošní 30ti leté jubileum. A tématu ESG se budeme věnovat celoročně, díky podpoře jednoho z našich partnerů – připravte se tedy na tematické workshopy, rozhovory a mnoho inspirace. Odstartujeme také jedinečný projekt Sustainability Shadowing zaměřený na podporu firemních odborníků na udržitelnost. Zkrátka i letos máme ambici podpořit vás na cestě za udržitelnější a odpovědnějším přístupem k byznysu a přinášíme proto řadu možností vzdělávání, praktických služeb i projektů, do kterých se můžete zapojit. A cíl je jasný: pojďme společně posouvat celý trh směrem k ekologičtějšímu, férovějšímu a transparentnímu byznysu!

Chcete získat bližší informace k našim projektům? Nebo máte svou představu o novém projektu či spolupráci. Budeme rádi u toho. Kontaktujte nás na info@blf.cz .

Oznámení o souborech cookie ve WordPressu od Real Cookie Banneru