Lean In program, rozvoj žen v byznysu

Věříme, že ženy sehrávají zásadní roli v utváření společnosti založené na rozvoji byznysu skrze udržitelné hodnoty. Lean In program proto pomáhá ženám z firemního prostředí k osobním i profesním úspěchům. Hybatelky pozitivních změn propojuje tak, aby mezi sebou mohly budovat partnerství, vzájemně se podporovat v kariérním i osobním životě a společně rozvíjet koncept hodnotového managementu.

Každý Lean In kruh je uzavřená skupina do deseti žen, které v různých firmách a odvětvích stojí na stejné úrovni kariérního žebříčku. Účastnice se setkávají 8–10krát ročně při facilitovaných diskusích, během kterých sdílí své znalosti a zkušenosti. Po dokončení ročního cyklu se ženy stávají součástí Lean In Alumni Network, sítě absolventek programu, která aktuálně čítá přes dvě stě padesát žen.

Zajímají vás bližší informace o programu? Zašlete nám nezávaznou přihlášku do programu
a my vám zašleme více informací.


Které typy Lean In programu organizujeme?

Lean In Middle: pro ženy ze středního managementu

Lean In Senior: pro ředitelky firem či členky představenstva

AMBASADORKA PROGRAMU LEAN IN
Picture of Renata Mrázová

Renata Mrázová

Group Chief People Officer, FNZ Group

Komunita, která se vytváří jako reakce na fantastickou knihu Lean In a spojené aktivity, je skvělá věc.
Věřím na networking, otevřenost, sdílení zkušeností, které mohou prostřednictvím inspirace a odstraňování našich vnitřních bariér a předsudků způsobit evoluční revoluci v genderové otázce.“

REFERENCE

Tereza Sverdlinová

Ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem
Lean In Senior, ročník 2020

Program mi přinesl pravidelnou dávku inspirace, užitečných rad, ale i ujištění týkajících se vědomého přístupu k řízení lidí a leadershipu. Dokázal mi nastavit zrcadlo, na co více se zaměřit ve vlastním rozvoji a kde jsou další možnosti k růstu. Jako nesmírný bonus vnímám, že jsem díky němu poznala skvělé ženy, s nimiž byla radost sdílet a které budu i nadále (a ráda!) mít ve svém životě. Můžu napsat tisíce slov a superlativů, ale budou to jen slova. Ta atmosféra, práce ve skupině i mnohé podněty k zamyšlení – to se musí zažít. Já se po jeho absolvování cítím v mnoha směrech obohacena. 

Eva Poláchová

Členka představenstva, Kooperativa
Lean In Senior, ročník 2021

Všem dámám, které chtějí v neformálním duchu, velmi intenzivně a pod zkušeným a citlivým vedením lektorky více poznat samy sebe, vřele doporučuji tento program. V naší skupině se sešly dámy z různých oborů, měly jsme chuť a prostor pro sdílení svých zkušeností, měly jsme možnost navzájem vnímat příběhy, životní situace a pohled na svět. Pro mě osobně byla právě tato sdílení to, co mě nesmírně obohatilo, mnohdy otevřelo nové obzory a možnosti. Na počátku podobných programů míváme občas pocit, že už všechno víme, známe, slyšely jsme mnohokrát – já svojí zkušeností potvrzuji, že Lean In pro mě byl jiný – vtáhl mě, nepustil a zanechal trvalý otisk. A navíc i nová přátelství. Děkuji za to.

partner programu
Oznámení o souborech cookie ve WordPressu od Real Cookie Banneru