Leadership & CSR: Co o konferenci píší média?

Naše konference o udržitelnosti českých firem i ve světě se koná již příští týden.

Konference Leadership & CSR se objevila hned v několika médiích. Ekonomický deník ve svém článku píše:

„Udržitelnost se skloňuje na všech úrovních, od politiky, přes byznys po veřejnou debatu na sociálních sítích. Strategický pohled manažerů na udržitelný byznys představí například šéf vnějších vztahů společnosti Home Credit Jan Růžička nebo zakladatelka ekologické drogerie Tierra Verde Nataša Foltánová. Akce ukáže také inspirativní CSR projekty společností Veolia, Coca-Cola HBC nebo Air France KLM. Půldenní maraton přednášek se 23. září uskuteční v Černínském paláci.”

Kromě toho si o naší konferenci můžete přečíst v deníku info.cz, který neopomíná zmínit ani náš nový panel ambasadorů. Ten představí mezinárodní pohled na udržitelnost.

„Přesto, že se akce zaměřuje na udržitelné chování podniků, nebudou mezi panelisty chybět ani zástupci veřejného sektoru. Svůj pohled na české firmy proto nabídne například velvyslanec Velké Británie Nick Archer.”

Týdeník pro ekonomiku, politiku a byznys Hrot o Leadership & CSR také napsal.

Nevynechejte klíčovou událost na téma udržitelnosti ani vy!

Přijďte nahlédnout, jak můžete vnést udržitelnost do firemní strategie. Inspirujte se CSR projekty a příklady z praxe. Zjistěte, jak dnes veřejnost vnímá udržitelnost firem a kdo je pro Čechy „úspěšný lídr“. Veškeré detaily a informace ke konferenci se dočtete na našem webu.

Oznámení o souborech cookie ve WordPressu od Real Cookie Banneru