ESG Leadership konference: Otevíráme registraci

Každoroční konference ESG Leadership přichází v tomto roce s ještě naléhavějšími tématy, bohatším programem, a navíc i příležitostí k oslavě. Setkejte se s lídry českého odpovědného byznysu, našimi ambasadory a členy a oslavte novinky ze světa ESG i 30. narozeniny Business Leaders Fora.

 

Akce se uskuteční 18. října 2022 v Černínském paláci.

Právě jsme otevřeli registraci.

 

Jednají úspěšní byznys lídři v Česku udržitelně? Podtitul letošní konference podněcuje k tomu, aby se každý zamyslel, zda právě jeho firma nemůže udělat o krok víc. Firmy, které nás skutečně inspirují a motivují, vám představíme už v polovině října.

 

Inspirativní řečníci
Mezi speakery letošní konference proto nechybí Christian Schenk, člen představenstva společnosti Škoda AUTO, Adriana Jahňáková, generální ředitelka LEGO Trading CZ/SK, Jan Růžička, ředitel vnějších vztahů skupiny Home Credit nebo Lenka Mašková, manažerka společenské odpovědnosti ve společnosti Tchibo ČR/SK.

 

Jak vypadá úspěšný lídr?
Při příležitosti konference představíme také výsledky průzkumu Úspěšný lídr, který pravidelně provádíme ve spolupráci s IPSOS. I tento rok jsme se zaměstnanců českých firem napříč kraji a generacemi zeptali na to, jak právě oni probíhající změnu vnímají a oceňují. Věříme, že letošní program bude skvělou příležitostí načerpat inspiraci před ESG reportingem, který se od příštího roku stane pro tisíce českých firem povinností. A samozřejmě i skvělou příležitostí k oslavě 30. narozenin platformy Business Leaders Forum.

 

 

Oznámení o souborech cookie ve WordPressu od Real Cookie Banneru